Strada X

La Marzocco Strada X

Platforma strada byla navržena tak, aby podporovala kreativitu a možnosti přizpůsobení,  každý stroj může být jedinečný.

VYTVOŘENO BARISTY a PRO BARISTY

Během dvou let pracovala společnost La Marzocco na návrhu kávovaru s třiceti nejlepšími světovými odborníky na kávu. Tato skupina byla známá jako „Street Team“. Na jejich počest byl přístroj pojmenován Strada, což v italštině znamená ulice. Model Strada X vylepšuje funkce a modernizuje estetiku původního přístroje a zároveň kombinuje nejpokročilejší funkce napříč celou řadou výrobků La Marzocco. Nižší profil vybízí k zapojení zákazníků v kavárenském prostředí a zároveň poskytuje baristovi širokou a otevřenou pracovní plochu.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Tlaková profilace na základě hmotnosti
Vazba profilů tlaku na cílovou hmotnost řízenou prediktivním hmotnostním algoritmem společnosti La Marzocco vytváří bezkonkurenční konzistenci šálek za šálkem – a to i u těch nejodvážnějších tlakových křivek. V kombinaci s technologií Smart Saturation poskytuje profilování založené na hmotnosti bezkonkurenční přesnost a opakovatelnost.

Inteligentní saturace
Díky automatizaci fáze před infuzí na základě protitlaku snímaného v hlavě skupiny zajišťuje nová funkce Smart Saturation, že každý espresso puk je plně nasycen před zapnutím čerpadla. Tím je zajištěno, že voda pod tlakem prochází kávou konzistentně, takže každý shot – bez ohledu na nastavený tlakový profil – se chová přesně tak, jak ho barista zvolil. Inteligentní nasycení je páteří kávovaru Strada X a představuje nový způsob pohledu na saturaci kávy a profilování tlaku se zaměřením na konzistenci, opakovatelnost a pracovní postup.

základní vlastnosti
profilování na základě hmotnosti
Vazba profilů tlaku na cílovou hmotnost řízenou prediktivním hmotnostním algoritmem společnosti La Marzocco vytváří bezkonkurenční konzistenci šálek za šálkem – a to i u těch nejodvážnějších tlakových křivek. V kombinaci s technologií Smart Saturation poskytuje profilování založené na hmotnosti bezkonkurenční přesnost a opakovatelnost.

inteligentní sycení
Díky automatizaci fáze před infuzí na základě protitlaku snímaného v hlavě skupiny zajišťuje nová funkce Smart Saturation, že každý espresso puk je plně nasycen před zapnutím čerpadla. Tím je zajištěno, že voda pod tlakem prochází kávou konzistentně, takže každý výstřel – bez ohledu na nastavený tlakový profil – se chová přesně tak, jak ho barista zvolil. Inteligentní nasycení je páteří kávovaru Strada X a představuje nový způsob pohledu na saturaci kávy a profilování tlaku se zaměřením na konzistenci, opakovatelnost a pracovní postup.

ovládání profilu pomocí pedálů.
Přepracované paddly zajišťují, že kávovar Strada X automaticky vyladí vaše tlakové vstupy do profilu, který nepoškodí puk a nezpůsobí jeho channeling. Díky naprogramování nárůstu tlaku v reálném čase do softwaru mohou baristé přesně vidět, jak jejich nově vytvořený profil probíhá, když tahají šlehačku v manuálním režimu.

Straight-in portafiltry
Straight-in portafiltry zvyšují rychlost a zároveň snižují zátěž rukou baristů a jsou šetrnější k espresso pukům. V kombinaci s automatickým proplachováním párou pro zefektivnění pracovního postupu a čistší hlavy představují portafiltry straight-in úplné přepracování nejčastěji se opakujícího úkonu při přípravě espressa.

Nezávislé bojlery
Bojlery určené pro konkrétní hlavu umožňují současné nastavení vlastních teplot pro přípravu kávy, zatímco samostatný parní bojler zajišťuje tlak páry na požadovanou hodnotu.

Nezávislá čerpadla
Externí čerpadlo zajišťuje stabilní tlak pro inteligentní nasycení, zatímco čerpadla určená pro jednotlivé hlavy mohou provozovat jedinečné simultánní tlakové profily.

Řízení teploty pid
Nastavte nezávislé teploty pro každou hlavu a parní boiler s přesností na 0,1 stupně Fahrenheita.

Řízení tlaku pid
Vytvářejte jedinečné tlakové křivky s vědomím, že profily jsou vyladěny systémem PID relé.

Nasycené hlavy
Zajistěte nepřekonatelnou tepelnou stabilitu šálek za šálkem.

Manuální, profilový a av režim
Vytvářejte tlakové křivky ručně, ukládejte je do opakovatelných profilů nebo nastavte vlastní tlak a cílovou hmotnost v režimu AV a optimalizujte tak svůj pracovní postup.

Straight-in portafiltry
Snižte zátěž baristy a poškození puků a zároveň zkraťte dobu přípravy mezi jednotlivými dávkami espressa.

Proplachování párou
Automaticky vyčistí sprchy mezi jednotlivými shoty, zvýší tak rychlost práce baristy.

Váha v odkapávací misce
Spojte extrémně přesný algoritmus Drip Prediction s tlakovými profily a dosáhněte bezprecedentní konzistence kávy v šálku.

Parní trysky pro touch
Vysoce výkonné parní ramínka, chladné na dotek.

Ekonomizér horké vody
Umožňuje jemně vyladit teplotu horké vody na prodlužování kávy.

Rozsáhlá odkapávací miska
Zvětšuje pracovní prostor baristy o další prostor pro odkládání šálků a čisticích utěrek.

   Počet hlav 1 2 3
   Výška (cm) 50 50 50
   Šířka (cm) 53 83 103
   Hloubka (cm) 69 69 69
   Hmotnost (kg) 66 94 101
   Napětí (V) 220/380 220/380 220/380
   Příkon (W) 2220 5666 7783
   Objem kávového bojleru (l) 1,3 2,6 3,9
   Objem parního bojleru (l) 3,5 8,2 11,8

Poptávkový formulářOdeslat poptávkuz